• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ETL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ETL. Jeżeli chcesz otworzyć plik ETL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ETL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Trace Log Format Microsoft

Co to jest plik ETL?

Plik ETL to plik dziennika utworzony przez program Microsoft Tracelog, program, który tworzy dzienniki używając zdarzeń z jądra w systemach operacyjnych Microsoft. Zawiera wiadomości śledzenia, które zostały wygenerowane podczas sesji śledzenia, takich jak dostęp do dysku lub błędy strony. Pliki ETL służą do rejestrowania zdarzeń wysokiej częstotliwości podczas śledzenia wydajności systemu operacyjnego.

Dzienniki śledzenia są generowane przez dostawców śledzenia w buforach sesji śledzenia i są przechowywane przez system operacyjny. Są one następnie zapisywane do dziennika i przechowywane w skompresowanym formacie binarnym w celu zmniejszenia ilości zajmowanej przestrzeni.

Raporty mogą być generowane z plików ETL przy użyciu programu narzędziowego wiersza polecenia Tracerpt. Wyjście pliku ETL może być skonfigurowane z kilkoma opcjami, takimi jak maksymalny dozwolony rozmiar pliku, dzięki czemu dzienniki nie powodują, że komputer przestanie zajmować miejsce na dysku.

Jak otworzyć plik ETL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ETL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ETL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ETL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ETL

Inne problemy z plikiem ETL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ETL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ETL:

  • plik ETL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ETL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ETL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik