• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ETF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ETF. Jeżeli chcesz otworzyć plik ETF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ETF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Enigma Transportable Format MakeMusic

Co to jest plik ETF?

Format tekstowy wyeksportowany przez Finale i inne programy MakeMusic. Podobnie do pliku notacji muzycznej Finału (.MUS), ale zawiera dane zakodowane jako tekst zamiast binarnie. Przeznaczony do wysyłania plików Finale przez pocztę elektroniczną, dzięki czemu nie są uszkodzeni.

Skrót ENIGMA oznacza "Środowisko dla notacji wykorzystujące inteligentne algorytmy grafiki".

Jak otworzyć plik ETF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ETF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ETF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ETF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ETF

Inne problemy z plikiem ETF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ETF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ETF:

  • plik ETF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ETF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ETF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik