• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ETD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ETD. Jeżeli chcesz otworzyć plik ETD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ETD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Acrobat EBook Reader EBX Transfer Data Format Adobe Systems

Co to jest plik ETD?

Plik używany przez program Adobe Reader, program umożliwiający użytkownikom przeglądanie plików .PDF i czytanie e-booków. Zawiera dane, które umożliwiają Adobe Reader pobieranie e-booka. Służy do zapewnienia bezpiecznego mechanizmu pobierania książek elektronicznych bez naruszania praw autorskich lub powodowania nielegalnego rozpowszechniania książek.

Pliki ETD nie zawierają rzeczywistej zawartości e-książki. Są tylko środkiem do pobrania e-booku, który będzie używany przez program Adobe Reader. Są one powszechnie nazwane ebx.Etd i można je otworzyć bezpośrednio, aby pobrać e-książki.

Jak otworzyć plik ETD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ETD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ETD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ETD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ETD

Inne problemy z plikiem ETD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ETD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ETD:

  • plik ETD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ETD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ETD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik