• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ETA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ETA. Jeżeli chcesz otworzyć plik ETA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ETA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Keyhole EarthViewer Placemark Or Overlay Format Google

Co to jest plik ETA?

Plik utworzony przez Google Earth, globalny program mapowania. Zawiera znacznik lokalizacji na ś wiecie okreś lonej według szerokoś ci, szerokoś ci, szerokoś ci, rotacji i nachylenia. Zapewnia użytkownikom widok ogólny lokalizacji.

Pliki ETA zostały zastąpione plikami .KML i .KMZ w nowszych wersjach programu Google Earth. Początkowo były używane w programie EarthViewer 3D przez firmę Keyhole, firmę, która została przejęta przez firmę Google w 2004 roku.

Jak otworzyć plik ETA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ETA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ETA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ETA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ETA

Inne problemy z plikiem ETA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ETA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ETA:

  • plik ETA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ETA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ETA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik