• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ET

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ET. Jeżeli chcesz otworzyć plik ET, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ET

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ETwin Project Format Kingsoft

Co to jest plik ET?

Plik ET jest arkuszem kalkulacyjnym stworzonym przez Kingsoft Spreadsheets, aplikacją dołączoną do pakietu Office WPS. Zawiera arkusz kalkulacyjny w postaci wierszy i kolumn, a także obsługuje formuły i wykresy. Pliki ET są powszechnie używane do porządkowania danych finansowych w bilansach, zestawieniach wydatków i fakturach.

Plik ET jest macierzystym formatem arkusza kalkulacyjnego skojarzonym z Arkuszami kalkulacyjnymi. Można go jednak przekształcić w bardziej popularne pliki .XLS lub .XLSX obsługiwane przez program Microsoft Excel i wiele innych programów arkusza kalkulacyjnego.

Pakiet Office WPS jest podobny do pakietu Microsoft Office, ale jest dostępny bezpłatnie. WPS Office oferuje trzy programy:

Pisarz - procesor Word podobny do programu Microsoft Word. Arkusze kalkulacyjne - program arkusza kalkulacyjnego podobny do programu Microsoft Excel. Prezentacja - program prezentacyjny podobny do programu PowerPoint.

Arkusze kalkulacyjne umożliwiają w arkuszu kalkulacyjnym wstawianie różnych wykresów, kształtów, równań, symboli i tabel. Możesz rozpocząć od podstaw od utworzenia arkusza kalkulacyjnego lub zacząć od jednej z wielu faktur, śledzenia, budżetu, kalendarza, biznesu i finansów. Szablony arkuszy kalkulacyjnych. Aplikacja umożliwia również wstawianie różnorodnych informacji finansowych, logicznych, daty i godziny, wyszukiwania i odniesienia, matematyki i trygonometrii oraz funkcji tekstowych.

Jak otworzyć plik ET?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ET jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ET z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ET którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ET

Inne problemy z plikiem ET

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ET nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ET:

  • plik ET którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ET z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ET nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik