• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ESX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ESX. Jeżeli chcesz otworzyć plik ESX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ESX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Xactimate Format Xactware Solutions

Co to jest plik ESX?

Plik utworzony przez Xactimate, program służący do tworzenia roszczeń ubezpieczeniowych. Zawiera oszacowanie roszczeń ubezpieczeniowych, w tym daty, obrazy, informacje o zasadach, szkody, odliczenia i szacunkowy koszt. Służy do zapisywania i składania roszczeń ubezpieczeniowych.

Jak otworzyć plik ESX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ESX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ESX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ESX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ESX

Inne problemy z plikiem ESX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ESX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ESX:

  • plik ESX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ESX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ESX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik