• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EST

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EST. Jeżeli chcesz otworzyć plik EST, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EST

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Streets & Trips Trip Format Microsoft

Co to jest plik EST?

Plik mapy zapisany przez oprogramowanie Streets & Trips travel and mapping. Zawiera mapy ulic i lokalizacje, a także widok mapy, styl i ustawienia czcionek. Może również przechowywać niestandardowe trasy, obiekty rysunkowe, pinezki (do oznaczania miejsc) oraz symbole niestandardowe.

Pliki EST są używane przez wiele wersji ulic i wycieczek, począwszy od wersji 2000.

Jak otworzyć plik EST?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EST jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EST z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EST którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EST

Inne problemy z plikiem EST

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EST nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EST:

  • plik EST którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EST z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EST nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik