• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ESB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ESB. Jeżeli chcesz otworzyć plik ESB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ESB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Es-Builder Database Format Season Workshop

Co to jest plik ESB?

Plik utworzony przez es-Builder, oprogramowanie do zarządzania informacjami osobistymi (PIM). Zapisuje bazę danych osobistych, w tym kontaktów, zadań, notatek, wpisów w dzienniku i innych informacji. Mogą zawierać niestandardowe tabele danych i struktury danych.

Dane zapisane w plikach ESB mogą być używane do drukowania raportów i tworzenia niestandardowych widoków. Użytkownicy mogą również wyszukiwać informacje przy użyciu funkcji wyszukiwania oprogramowania. Dane mogą być chronione hasłem, dzięki czemu nie zostaną naruszone poufne informacje.

Pliki ESB są zapisywane w odpowiednim folderze zawierającym bazę danych informacji dla książki użytkownika. Nazwa folderu to MyBook.Data, gdzie MyBook.Esb jest nazwą pliku książki.

Jak otworzyć plik ESB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ESB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ESB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ESB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ESB

Inne problemy z plikiem ESB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ESB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ESB:

  • plik ESB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ESB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ESB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik