• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ERL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ERL. Jeżeli chcesz otworzyć plik ERL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ERL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
NProtect GameGuard Log Format Ericsson

Co to jest plik ERL?

Plik kodu źródłowego zapisany w Erlangu, języku programowania wykorzystywanym do budowania skalowalnych systemów czasu rzeczywistego dla bankowości, handlu elektronicznego, komunikacji błyskawicznej i telefonii komputerowej. Może być skompilowany i uruchamiany z powłoki Erlang.

Język Erlang jest użyteczny przy pisaniu rozproszonych, odpornych na błędy i jednoczesnych zastosowań. Początkowo został opracowany przez firmę Ericsson w celu wykorzystania jej w systemach transmisji danych firmy.

Jak otworzyć plik ERL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ERL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ERL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ERL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ERL

Inne problemy z plikiem ERL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ERL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ERL:

  • plik ERL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ERL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ERL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik