• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ER1

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ER1. Jeżeli chcesz otworzyć plik ER1, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ER1

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AllFusion ERWin Data Format Computer Associates

Co to jest plik ER1?

Schemat relacji podmiotów utworzony przez ERWin, program do modelowania danych opublikowany przez Computer Associates (CA). Służy do wizualizacji struktur danych i zarządzania złożonością danych.

Model danych CA ERWin był poprzednio znany jako AllFusion ERGL Modeler danych.

Jak otworzyć plik ER1?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ER1 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ER1 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ER1 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ER1

Inne problemy z plikiem ER1

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ER1 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ER1:

  • plik ER1 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ER1 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ER1 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik