• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EPR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EPR. Jeżeli chcesz otworzyć plik EPR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EPR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Photoshop AME Preset Format Adobe Systems

Co to jest plik EPR?

Plik ustawień utworzony przez program Photoshop, profesjonalna aplikacja do edycji grafiki. Zapisuje ustawienia Adobe Media Encoder (AME) do kodowania i eksportowania wideo z programu Photoshop. Może być ponownie użyty do eksportowania wideo z zachowaniem spójnych ustawień.

Eksporter programu Photoshop AME może być używany do wyświetlania wideo w formatach .DPX, .MP4 (H.264) i .MOV.

Jak otworzyć plik EPR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EPR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EPR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EPR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EPR

Inne problemy z plikiem EPR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EPR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EPR:

  • plik EPR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EPR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EPR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik