• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EPK2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EPK2. Jeżeli chcesz otworzyć plik EPK2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EPK2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
E-Prime 2.0 Package Format Psychology Software Tools

Co to jest plik EPK2?

Moduł eksperymentu stworzony przez E-Prime, pakiet aplikacji służący do projektowania i prowadzenia eksperymentów z zakresu psychologii. Zapewnia wielokrotny blok skryptu E-Basic, który może być użyty w wielu eksperymentach. Może być dołączony przy użyciu obiektu PackageCall.

Jak otworzyć plik EPK2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EPK2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EPK2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EPK2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EPK2

Inne problemy z plikiem EPK2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EPK2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EPK2:

  • plik EPK2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EPK2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EPK2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik