• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EPC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EPC. Jeżeli chcesz otworzyć plik EPC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EPC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Doctor Who Game Data Format BBC

Co to jest plik EPC?

Plik używany przez Doctor Who: Gry przygodowe, gra komputerowa podążająca za serią Doctor Who BBC, która emitowana jest w Wielkiej Brytanii (Wielka Brytania). Zawiera dane modelu 3D, takie jak sceny 3D, mapy i pokoje. Służy do renderowania danych wizualnych 3D w grze.

Jak otworzyć plik EPC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EPC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EPC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EPC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EPC

Inne problemy z plikiem EPC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EPC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EPC:

  • plik EPC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EPC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EPC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik