• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ENP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ENP. Jeżeli chcesz otworzyć plik ENP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ENP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
EndNote Preferences Format Thomson Reuters

Co to jest plik ENP?

Plik preferencji aplikacji używany przez starsze wersje oprogramowania do zarządzania cytatami EndNote. Zapisuje ustawienia określone w pliku Edycja & rarr. Preferencje ... Menu. Może być używany do przenoszenia preferencji między różnymi instalacjami EndNote.

Pliki ENP nie są już używane przez ostatnie wersje oprogramowania, ponieważ preferencje są teraz zapisywane w rejestrze systemu Windows zamiast tego.

Jak otworzyć plik ENP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ENP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ENP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ENP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ENP

Inne problemy z plikiem ENP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ENP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ENP:

  • plik ENP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ENP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ENP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik