• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ENML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ENML. Jeżeli chcesz otworzyć plik ENML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ENML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Evernote For Google Android Note Format Evernote

Co to jest plik ENML?

Plik utworzony przez wersję Evernote w Androidzie, aplikację służącą do pisania i zapisywania notatek osobistych. Zapisano na karcie SD i przechowuj notatkę utworzoną przez użytkownika. Zapisano w formacie Evernote Markup Language (ENML), który jest podobny do XHTML.

Choć język ENML jest używany do tworzenia treści notatki w programie Evernote, rozszerzenie pliku ENML nie jest często używane. Zamiast tego notatki są często zapisywane jako archiwa notatek z rozszerzeniem .ENEX. Wersje komputerów stacjonarnych Evernote domyślnie używają tego rozszerzenia.

Jak otworzyć plik ENML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ENML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ENML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ENML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ENML

Inne problemy z plikiem ENML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ENML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ENML:

  • plik ENML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ENML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ENML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik