• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ENLX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ENLX. Jeżeli chcesz otworzyć plik ENLX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ENLX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
EndNote Archived Library Format Thomson Reuters

Co to jest plik ENLX?

Plik utworzony przez zawiera wszystkie dane z biblioteki EndNote (plik .ENL), ale zapisuje go w formacie skompresowanym. Może być używany jako format archiwalny, ale częściej używany do przesyłania bibliotek między użytkownikami za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Oprócz plików referencyjnych, pliki ENLX mogą zawierać artykuły dołączone do plików (eG, .PDF) dla cytatów.

Aby utworzyć plik ENLX, wybierz Plik i rarr. Biblioteka kompresji (.Enlx) ... Z menu aplikacji EndNote. Aby zaimportować plik ENLX, wybierz Plik i rarr. Otwórz & rarr. Otwórz bibliotekę ....

Jak otworzyć plik ENLX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ENLX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ENLX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ENLX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ENLX

Inne problemy z plikiem ENLX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ENLX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ENLX:

  • plik ENLX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ENLX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ENLX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik