• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ENF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ENF. Jeżeli chcesz otworzyć plik ENF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ENF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
EndNote Filter Format Thomson Reuters

Co to jest plik ENF?

Filtr importu danych używany przez program EndNote, program służący do zarządzania cytatami. Przechowuje reguły, które odwzorowują pola z zewnętrznej bazy danych cytatów w formacie EndNote. Używane do importowania odwołań bibliograficznych.

Pliki ENF są często dostarczane przez biblioteki i centra referencyjne online, dzięki czemu użytkownicy EndNote mogą importować cytaty. Duża lista filtrów znajduje się na stronie EndNote. Niestandardowe filtry mogą być również tworzone przez użytkownika.

Jak otworzyć plik ENF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ENF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ENF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ENF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ENF

Inne problemy z plikiem ENF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ENF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ENF:

  • plik ENF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ENF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ENF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik