• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ENEX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ENEX. Jeżeli chcesz otworzyć plik ENEX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ENEX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Evernote Exported XML Format Evernote

Co to jest plik ENEX?

Plik eksportowany przez program Evernote, program służący do przechwytywania notatek osobistych. Zapisano w formacie XML Evernote Export (ENEX) i zawiera pisane notatki, a także binarne załączniki plików, które są zakodowane jako bloki tekstu w znaczniku XML.

Evernote pozwala użytkownikom synchronizować swoje notatki z usługą online Evernote, aby można było uzyskać dostęp do notatek z sieci Web, urządzeń przenośnych i lokalnego komputera. Dlatego pliki ENEX są zazwyczaj używane do tworzenia kopii zapasowych lokalnej i do ręcznego przenoszenia nuty.

Pliki ENEX można eksportować, wybierając Plik i rarr. Eksportuj notatki do archiwum .... Można je importować, wybierając Plik i rarr. Importuj notatki z archiwum ....

Jak otworzyć plik ENEX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ENEX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ENEX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ENEX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ENEX

Inne problemy z plikiem ENEX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ENEX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ENEX:

  • plik ENEX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ENEX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ENEX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik