• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EMX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EMX. Jeżeli chcesz otworzyć plik EMX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EMX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
EMusic Download Format eMusic.com

Co to jest plik EMX?

Plik muzyczny używany przez program eMusic Download Manager, który umożliwia użytkownikom pobieranie plików .MP3. Zawiera informacje o muzyce, albumie i okładce albumu. Używany przez program Download Manager do pobrania określonego zestawu plików MP3.

Niektóre wersje eMusic Download Manager zawierają pliki .EMP i nie są kompatybilne z plikami EMX. EMusic / J jest kompatybilny z plikami EMP i EMX.

Pobrane pliki eMusic MP3 mogą być odtwarzane w popularnych odtwarzaczach muzycznych, takich jak Windows Media Player i Apple iTunes.

Jak otworzyć plik EMX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EMX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EMX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EMX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EMX

Inne problemy z plikiem EMX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EMX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EMX:

  • plik EMX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EMX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EMX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik