• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EMRG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EMRG. Jeżeli chcesz otworzyć plik EMRG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EMRG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
E-Merge 1.x Data Format Psychology Software Tools

Co to jest plik EMRG?

Plik utworzony przez E-Merge, narzędzie dołączone do oprogramowania do badań psychologicznych E-Prime. Zapisuje dane scalone z plików danych mulitple .EDAT. Umożliwia zestawienie zbiorów danych uczestnika badania w jednym pliku.

Możesz otworzyć pliki EMRG2 za pomocą narzędzia E-DataAid, narzędzia do manipulacji danymi, który jest częścią pakietu aplikacji E-Prime. Dzięki temu programowi można filtrować i analizować dane, a także eksportować zestaw danych do wielu formatów plików innych firm do analizy statystycznej.

Wersja 2 programu E-Merge (w pakiecie E-Prime 2) tworzy połączone pliki danych z rozszerzeniem .EMRG2.

Jak otworzyć plik EMRG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EMRG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EMRG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EMRG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EMRG

Inne problemy z plikiem EMRG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EMRG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EMRG:

  • plik EMRG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EMRG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EMRG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik