• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EMP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EMP. Jeżeli chcesz otworzyć plik EMP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EMP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
EMusic File Format eMusic.com

Co to jest plik EMP?

Plik muzyczny używany przez program eMusic Download Manager, który umożliwia użytkownikom pobieranie plików .MP3 i ich odtwarzanie w popularnych programach do odtwarzania muzyki, takich jak Apple iTunes i Windows Media Player. Zawiera informacje o artyście muzycznym, albumie i okładce albumu. Służy do pobrania określonego zestawu plików MP3.

Pliki eMusic również korzystają z rozszerzenia .EMX w zależności od wersji programu eMusic Download Manager. Niektóre wersje eMusic Download Manager nie są kompatybilne z plikami EMP. EMusic / J jest kompatybilny z plikami EMP i EMX.

Pliki EMP nie zawierają rzeczywistych danych audio. Zawierają one jedynie informacje niezbędne do pobrania pliku audio lub zestawu plików audio.

Jak otworzyć plik EMP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EMP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EMP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EMP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EMP

Inne problemy z plikiem EMP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EMP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EMP:

  • plik EMP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EMP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EMP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik