• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EMLX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EMLX. Jeżeli chcesz otworzyć plik EMLX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EMLX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple Mail Email Message Apple

Co to jest plik EMLX?

Pojedyncza wiadomość e-mail zapisana w programie pocztowym Apple Mac OS X. Zapisany jako zwykły plik tekstowy, który można również przeglądać w edytorze tekstowym.

Pliki EMLX są zazwyczaj znajdowane w folderze "~ użytkownika / biblioteki / poczty / skrzynki pocztowej / poczty elektronicznej / wiadomości /" lub folderu "~ użytkownika / biblioteka / poczta / [konto] /INBOX.Mbox/Messages/".

Jak otworzyć plik EMLX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EMLX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EMLX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EMLX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EMLX

Inne problemy z plikiem EMLX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EMLX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EMLX:

  • plik EMLX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EMLX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EMLX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik