• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EMAIL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EMAIL. Jeżeli chcesz otworzyć plik EMAIL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EMAIL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Outlook Express Email Message Format N/A

Co to jest plik EMAIL?

Plik EMAIL to wiadomość e-mail utworzona przy użyciu programu Microsoft Outlook Express, klienta poczty elektronicznej i wiadomości zawierającego Internet Explorer 4.0 do 6.0. Zawiera on wiadomość, ale może także przechowywać załącznik poczty elektronicznej, czyli plik przesłany z wiadomością.

Najprawdopodobniej nie spotkasz pliku EMAIL, ponieważ program (Microsoft Outlook Express), który używa tego pliku, został przerwany. Ponadto pliki EMAIL są niejasną alternatywą dla znacznie bardziej powszechnego pliku .EML. Jeśli jednak znajdziesz plik EML i musisz go otworzyć, możesz użyć programu Microsoft Outlook Express. Jeśli nie możesz znaleźć kopii programu Outlook Express, możesz użyć edytora tekstowego, aby wyświetlić części pliku EML zapisane w tekście.

Jak otworzyć plik EMAIL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EMAIL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EMAIL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EMAIL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EMAIL

Inne problemy z plikiem EMAIL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EMAIL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EMAIL:

  • plik EMAIL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EMAIL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EMAIL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik