• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EM. Jeżeli chcesz otworzyć plik EM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Encore Menu Template Format Adobe Systems

Co to jest plik EM?

Szablon menu DVD utworzony przez Encore, program służący do tworzenia płyt DVD i Blu-ray. Zapisuje obraz tła, pliki audio i wideo oraz konfigurację czasu i pętli w menu DVD. Może być wielokrotnie wykorzystany w wielu projektach (pliki .NCORX).

Po nagraniem pliku na dysku CD szablon menu Encore pojawia się jako menu dysku, gdy jest uruchamiany na standardowym odtwarzaczu DVD.

Pliki EM zawierają plik Photoshop .PSD, który udostępnia grafikę obrazu tła. Dzięki temu można tworzyć własne grafiki menu przy użyciu programu Photoshop, a następnie zaimportować plik PSD do programu Encore.

Jak otworzyć plik EM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EM

Inne problemy z plikiem EM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EM:

  • plik EM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik