• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EGC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EGC. Jeżeli chcesz otworzyć plik EGC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EGC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GIF Creator Project Format EximiousSoft

Co to jest plik EGC?

Plik projektu stworzony przez EximiousSoft GIF Creator, program służący do tworzenia animacji GIF. Zawiera projekt, który zawiera wszelkie zmiany i efekty, które zostały zastosowane do Twoich obrazów.

Aby utworzyć plik EGC, musisz mieć otwarte aplikacje EximiousSoft GIF Creator. Gdy znajdziesz się w aplikacji, przejdź do ikony dyskietek w lewym górnym rogu, kliknij ją, a opcja pliku EGC będzie domyślną opcją. Nazwij plik i zapisz go. Możesz też kliknąć ikonę aplikacji w lewym górnym rogu, kliknąć ją i wybrać Zapisz. Nadaj nazwę i kliknij przycisk Zapisz. Po utworzeniu dokumentu pojawi się w miejscu wybranym do zapisania.

Możesz wyeksportować klatki obrazu z pliku EGC do różnych typów plików, takich jak .GIF, .JPG, .PNG, .BMP i .PSD. Możesz to zrobić, klikając ikonę aplikacji w lewym górnym rogu, wybierając opcję Export Image Frames, a następnie żądany typ pliku.

Jak otworzyć plik EGC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EGC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EGC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EGC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EGC

Inne problemy z plikiem EGC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EGC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EGC:

  • plik EGC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EGC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EGC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik