• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EFE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EFE. Jeżeli chcesz otworzyć plik EFE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EFE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Ensoniq EPS Instrument Format E-Mu

Co to jest plik EFE?

Format dźwięku Ensoniq Performance Sampler (EPS) używany przez próbniki Ensoniq (obecnie należące do E-mu). Podobnie do pliku .WAV, ale także zawiera informacje o tonacji i tonacji oraz wskazuje, gdzie próbki są odtwarzane na klawiaturze MIDI.

Jak otworzyć plik EFE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EFE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EFE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EFE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EFE

Inne problemy z plikiem EFE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EFE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EFE:

  • plik EFE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EFE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EFE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik