• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EDXZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EDXZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik EDXZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EDXZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Edraw Compressed XML FIle EdrawSoft

Co to jest plik EDXZ?

Skompresowany plik utworzony przez Edraw Maxa, diagram tworzenia programu. Zawiera własne diagramy utworzone w domyślnych szablonach Edraw Max. Wykresy składają się ze strzałek, kształtów i tekstu. Skompresowany format jest optymalny do dzielenia się projektami z innymi.

Niektóre kategorie szablonów obejmują formularz biznesowy, schemat blokowy, mapę myśli, projektowanie mody, naukę i bazę danych. W każdej z tych kategorii możesz wybrać określony szablon, który chcesz użyć.

Aby utworzyć plik EDXZ, musisz najpierw otworzyć szablon, który ma być używany. Możesz to zrobić otwierając Edraw Max, a następnie w nowej karcie po lewej stronie możesz wybrać "Kategorie szablonów", a następnie wybierz jedną z "szablonów". Po otwarciu szablonu przejdź do pliku i rarr. Zapisz jako ... Następnie wybierz rozszerzenie EDXZ w menu "Zapisz jako typ".

Skompresowana wersja pliku .EDX.

Jak otworzyć plik EDXZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EDXZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EDXZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EDXZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EDXZ

Inne problemy z plikiem EDXZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EDXZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EDXZ:

  • plik EDXZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EDXZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EDXZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik