• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EDV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EDV. Jeżeli chcesz otworzyć plik EDV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EDV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Ensoniq VFX-SD Disk Image N/A

Co to jest plik EDV?

Kopia dysku sformatowanego na ensoniq VFX-SD, tani i wydajny syntezator stacji roboczych wydany w 1989

Jak otworzyć plik EDV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EDV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EDV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EDV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EDV

Inne problemy z plikiem EDV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EDV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EDV:

  • plik EDV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EDV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EDV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik