• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EDJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EDJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik EDJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EDJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Enlightenment DR 17 Background And Theme Format Enlightenment.org

Co to jest plik EDJ?

Plik motywu używany w Edje, biblioteka grafiki i layoutu. Zawiera elementy graficzne, elementy GUI, funkcje interakcji użytkownika i czcionki. Zwykle używany do zmiany wyglądu i wyglądu środowiska Desktopu Oświecenia.

Pliki EDJ mogą być użyte do projektowania interfejsów użytkownika, ale są najczęściej używane jako pliki tematyczne dla E17, Development Release 17 (DR17) środowiska Enlightenment Desktop Environment. Motywy EDJ są również używane przez platformę Neo FreeRunner firmy Openmoko.

EDJ jest skrótem od "Edje", biblioteki graficznej, która steruje dekoracjami okien i zachowań komputerowych dla oświecenia.

Jak otworzyć plik EDJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EDJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EDJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EDJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EDJ

Inne problemy z plikiem EDJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EDJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EDJ:

  • plik EDJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EDJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EDJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik