• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ECS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ECS. Jeżeli chcesz otworzyć plik ECS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ECS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sony Ericsson Phone Backup Format Sony Ericsson

Co to jest plik ECS?

Kopie zapasowe danych utworzonych przez telefony komórkowe Sony Ericsson. Zapisano w skompresowanym formacie ZIP, który można czytać przez telefony z systemem operacyjnym Symbian.

Dane z pliku ECS można czytać na komputerze, zmieniając rozszerzenie pliku z ".Ecs" na ".Zip" i otwierając plik przy użyciu programu rozpakowywania, takiego jak WinZip. Plik "filestore.Dat.Txt" zawiera indeks zawartości przechowywanych w powiązanych plikach DAT.

Jak otworzyć plik ECS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ECS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ECS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ECS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ECS

Inne problemy z plikiem ECS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ECS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ECS:

  • plik ECS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ECS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ECS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik