• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ECO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ECO. Jeżeli chcesz otworzyć plik ECO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ECO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ECCO Database Format NetManage

Co to jest plik ECO?

Baza danych zapisanych przez ECCO, program do zarządzania informacjami osobistymi. Może obejmować kalendarz, książkę telefoniczną, arkusze kalkulacyjne, notatki i inne dane.

ECCO i ECCO Pro zostały pierwotnie opracowane przez Arabesque Software, a następnie zostały przejęte przez NetManage, a następnie zostały przerwane. Wersja Ecco jest już dostępna bezpłatnie.

Jak otworzyć plik ECO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ECO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ECO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ECO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ECO

Inne problemy z plikiem ECO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ECO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ECO:

  • plik ECO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ECO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ECO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik