• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ECF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ECF. Jeżeli chcesz otworzyć plik ECF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ECF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Outlook Add-in Format N/A

Co to jest plik ECF?

Plik, który dodaje dodatkowe funkcje do programu e-mail programu MS Outlook. Można zarządzać przy użyciu Menedżera dodatków pod "Zaawansowanymi opcjami" w programie Outlook.

Jak otworzyć plik ECF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ECF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ECF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ECF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ECF

Inne problemy z plikiem ECF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ECF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ECF:

  • plik ECF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ECF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ECF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik