• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EBN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EBN. Jeżeli chcesz otworzyć plik EBN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EBN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Philips GoGear Firmware Update Format Philips

Co to jest plik EBN?

Plik używany do aktualizacji oprogramowania układowego elektronicznego urządzenia Philips, takiego jak przenośny cyfrowy odtwarzacz muzyczny. Aktualizuje oprogramowanie systemowe urządzenia. Zazwyczaj nazywa się "Firmware.Ebn" lub "FWImage.Ebn".

Aby zaktualizować oprogramowanie z pliku Philips EBN, najpierw podłącz urządzenie do komputera. Następnie przenieś plik EBN do folderu "_System" na urządzeniu Philips Device (iE "GoGear"). Po odłączeniu i ponownym uruchomieniu urządzenia oprogramowanie powinno zostać zaktualizowane.

Jak otworzyć plik EBN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EBN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EBN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EBN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EBN

Inne problemy z plikiem EBN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EBN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EBN:

  • plik EBN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EBN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EBN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik