• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EASM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EASM. Jeżeli chcesz otworzyć plik EASM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EASM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SolidWorks EDrawing Assembly Format Dassault Systemes

Co to jest plik EASM?

Rysunek CAD utworzony przez eDrawings Publisher, wtyczkę programu CAD do generowania eDrawings. Magazynowany zestaw części. Służy do elektronicznego przesyłania rysunków CAD za pośrednictwem Internetu, a także do drukowania.

Wydawca eDrawings jest dostępny dla kilku programów CAD, w tym SolidWorks 2005 i nowszych, AutoCAD 2004, CATIA V5, Autodesk Inventor i Solid Edge.

Pliki EASM można przeglądać za pomocą bezpłatnego programu do przeglądania eDrawings.

Jak otworzyć plik EASM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EASM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EASM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EASM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EASM

Inne problemy z plikiem EASM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EASM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EASM:

  • plik EASM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EASM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EASM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku EASM
EASM do DWGEASM do 3DS