• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku E_E

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem E_E. Jeżeli chcesz otworzyć plik E_E, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku E_E

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Renamed Executable Format N/A

Co to jest plik E_E?

Plik wykonywalny systemu Windows (.EXE), który został przemianowany na rozszerzenie ".E_e", prawdopodobnie w celu uniknięcia filtrowania przez program poczty elektronicznej, który wykrywa załączniki plików z rozszerzeniem ".Exe".

Pliki E_E można zmienić na rozszerzenie ".Exe" i uruchomić je, ale nie powinny być uruchamiane, jeśli nie znasz źródła pliku, ponieważ jest to możliwe, że zawiera wirus, zwłaszcza jeśli został on przesłany przez e-mail.

Jak otworzyć plik E_E?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku E_E jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi E_E z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem E_E którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik E_E

Inne problemy z plikiem E_E

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem E_E nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami E_E:

  • plik E_E którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku E_E z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik E_E nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik