• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku E2GM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem E2GM. Jeżeli chcesz otworzyć plik E2GM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku E2GM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Pangea Enigmo Custom Game Format Pangea Software

Co to jest plik E2GM?

Niestandardowy plik gry używany przez Enigmo 2, zewnętrzna gra logiczna miejsca. Zawiera jeden lub więcej poziomów gry, w tym ściany, miejsca przeszkód, dynamiczne części puzzle, części odtwarzacza i warunki rozwiązania. Służy do przechowywania własnych zagadek, a także pobierania nowych łamigłówek z Internetu.

Podczas zapisywania z niestandardowej gry plik wynikowy przechowuje wszystkie niestandardowe dane gry, umożliwiając odtworzenie niestandardowej gry nawet wtedy, gdy plik E2GM zostanie usunięty.

Niestandardowe gry można tworzyć, wybierając Edytuj niestandardową grę i rarr. Utwórz nowy z głównego menu Enigmo 2.

Jak otworzyć plik E2GM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku E2GM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi E2GM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem E2GM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik E2GM

Inne problemy z plikiem E2GM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem E2GM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami E2GM:

  • plik E2GM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku E2GM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik E2GM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik