• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DZT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DZT. Jeżeli chcesz otworzyć plik DZT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DZT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Cyberlink DirectorZone Title Template Format CyberLink

Co to jest plik DZT?

Plik do authoringu DVD używany przez program PowerDirector, program służący do tworzenia płyt DVD. Zawiera tytułową grafikę ekranu, animacje i tekst. Służy do tworzenia prezentacji DVD. Służy również do dzielenia się tytułami online przez stronę DirectorZone firmy CyberLink.

Pliki DZT można używać tylko z płytami DVD, które są autorskie z tym samym współczynnikiem kształtu. Na przykład tytuł 4: 3 można używać tylko z płytą DVD w formacie 4: 3.

Jak otworzyć plik DZT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DZT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DZT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DZT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DZT

Inne problemy z plikiem DZT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DZT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DZT:

  • plik DZT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DZT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DZT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik