• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DXR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DXR. Jeżeli chcesz otworzyć plik DXR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DXR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Director Protected Movie Format Adobe Systems

Co to jest plik DXR?

Film lub animacja utworzona przez Macromedia Director. Podobny do pliku .DIR, ale jest zapisywany w formacie nie do edycji lub zablokowania. Mogą być używane do dystrybucji plików Director dla użytkowników, którzy nie potrzebują edytować zawartości filmu Director.

Macromedia została przejęta przez Adobe w 2005 roku.

Jak otworzyć plik DXR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DXR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DXR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DXR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DXR

Inne problemy z plikiem DXR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DXR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DXR:

  • plik DXR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DXR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DXR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik