• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DXP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DXP. Jeżeli chcesz otworzyć plik DXP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DXP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CDBurnerXP Data Compilation Format Canneverbe

Co to jest plik DXP?

Plik kompilacji dysku Data utworzony przez CDBurnerXP, program służący do nagrywania danych i dysków muzycznych. Zawiera listę plików i katalogów do nagrywania, a także rozmiar plików i strukturę katalogów docelowych. Zapisano w formacie XML.

CDBurnerXP przechowuje pliki kompilacji płyty audio z rozszerzeniem .AXP.

Jak otworzyć plik DXP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DXP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DXP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DXP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DXP

Inne problemy z plikiem DXP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DXP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DXP:

  • plik DXP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DXP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DXP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik