• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DXLS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DXLS. Jeżeli chcesz otworzyć plik DXLS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DXLS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DashXL Skin Set Format Palmer Performance Engineering

Co to jest plik DXLS?

Plik skórny używany przez program DashCommand, program służący do monitorowania danych dotyczących pojazdów samochodowych w diagnostyce II (OBD-II). Zawiera pliki, które określają wygląd pulpitu nawigacyjnego, który pokazuje różne narzędzia diagnostyczne. Pozwala dostosować panel nawigacyjny.

Pliki DXLS zawierają wiele widoków pulpitu nawigacyjnego. Każdy widok zapisuje proporcje widoku, a także widoczne elementy i ich właściwości. Przykładowe wizualne elementy diagnostyczne obejmują przyspieszenie, prędkość i temperaturę wody.

Skórzane kieszonki można dostosować do środowiska ekranu dotykowego systemu Windows i urządzeń przenośnych, takich jak iPhone, iPad lub urządzenia z Androidem.

Jak otworzyć plik DXLS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DXLS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DXLS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DXLS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DXLS

Inne problemy z plikiem DXLS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DXLS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DXLS:

  • plik DXLS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DXLS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DXLS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik