• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DXL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DXL. Jeżeli chcesz otworzyć plik DXL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DXL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Domino XML Format IBM

Co to jest plik DXL?

Plik bazy danych XML utworzony dla programu Lotus Domino, oprogramowania do współpracy biznesowej na poziomie przedsiębiorstwa. Może przechowywać dane z bazy danych Lotus Domino, jak również schematy, elementy projektu, widoki, formularze i dokumenty. Zapewnia format eksportu i wymiany dla bazy danych.

Pliki XML Domino XML Langauge umożliwiają użytkownikom dodawanie danych i elementów konstrukcyjnych do bazy danych przy użyciu XML.

Jak otworzyć plik DXL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DXL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DXL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DXL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DXL

Inne problemy z plikiem DXL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DXL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DXL:

  • plik DXL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DXL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DXL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik