• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DWN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DWN. Jeżeli chcesz otworzyć plik DWN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DWN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CISCO Download Format N/A

Co to jest plik DWN?

Plik aktualizacji oprogramowania używany do aktualizacji oprogramowania sprzętowego urządzenia sprzętowego, takiego jak router, modem lub karta graficzna. Zazwyczaj dostę pny przez sprzę towy program instalacyjny.

Ponieważ pliki DWN są odwoływane przez program konfiguracji sprzętu, nie powinny być otwierane ręcznie. Zamiast tego plik powinien zostać wybrany w ramach programu instalacyjnego na początku procesu aktualizacji.

Jak otworzyć plik DWN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DWN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DWN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DWN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DWN

Inne problemy z plikiem DWN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DWN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DWN:

  • plik DWN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DWN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DWN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik