• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DWC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DWC. Jeżeli chcesz otworzyć plik DWC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DWC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Emulex DWC Firmware Update File Format Emulex

Co to jest plik DWC?

Plik aktualizacji oprogramowania układowego dla urządzenia sieciowego Emulex, takiego jak router, mostek lub przełącznik. Służy do aktualizacji lub "flashowania" oprogramowania układowego w urządzeniu. Wpływa na kernel i komponenty, ale nie dotyka kodu POST.

Jak otworzyć plik DWC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DWC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DWC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DWC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DWC

Inne problemy z plikiem DWC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DWC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DWC:

  • plik DWC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DWC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DWC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik