• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DVDS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DVDS. Jeżeli chcesz otworzyć plik DVDS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DVDS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DVDStyler Project Format DVDStyler

Co to jest plik DVDS?

Plik projektu XML utworzony przez DVDStyler, narzędzie do tworzenia płyt DVD. Zawiera wszystkie informacje potrzebne do nagrywania płyty DVD, w tym menu DVD, grafikę tła i proporcje. Również zapisuje odniesienia do plików wideo, które zostaną spalone na dysku.

Projekty DVDStyler są domyślnie zapisywane z rozszerzeniem .XML, ale mogą też korzystać z rozszerzenia ".Dvds".

Jak otworzyć plik DVDS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DVDS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DVDS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DVDS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DVDS

Inne problemy z plikiem DVDS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DVDS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DVDS:

  • plik DVDS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DVDS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DVDS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik