• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DVDMEDIA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DVDMEDIA. Jeżeli chcesz otworzyć plik DVDMEDIA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DVDMEDIA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RipIt DVD Backup Format The Little App Factory

Co to jest plik DVDMEDIA?

Pakiet Ripped DVD utworzony przez RipIt, program służący do tworzenia cyfrowych kopii zapasowych płyt DVD. Zawiera pliki audio i wideo zgrane z dysku DVD. Służy do tworzenia kopii zapasowych dysków DVD i odtwarzania ich w odtwarzaczu Apple DVD Player.

RipIt nie może nagrywać nowych płyt DVD za pomocą plików DVDMEDIA. Można jednak wyeksportować uszkodzone płyty DVD do standardowego formatu DVD (katalogi VIDEO_TS i AUDIO_TS) do nagrywania przy użyciu innych narzędzi do nagrywania płyt DVD.

Aby wyeksportować uszkodzone płyty DVD do standardowego formatu DVD: 1) odznacz opcję preferencji "przed użyciem rozszerzenia .Dvdmedia" w programie RipIt przed zerwaniem dysku DVD lub 2) kliknij prawym przyciskiem myszy plik DVDMEDIA i wybierz opcję Pokaż zawartość pakietu.

Jak otworzyć plik DVDMEDIA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DVDMEDIA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DVDMEDIA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DVDMEDIA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DVDMEDIA

Inne problemy z plikiem DVDMEDIA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DVDMEDIA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DVDMEDIA:

  • plik DVDMEDIA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DVDMEDIA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DVDMEDIA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku DVDMEDIA
DVDMEDIA do VOB