• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DVD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DVD. Jeżeli chcesz otworzyć plik DVD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DVD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Elby CloneDVD Image SlySoft

Co to jest plik DVD?

Zawiera informacje używane przez CloneCD podczas nagrywania danych DVD na dysk. Zwykle tylko kilka bajtów rozmiaru, ale wymagane do nagrywania danych na dysku. Zapisane razem z znacznie większymi plikami danych, zazwyczaj z rozszerzeniami ".000", ".001," .002 "itd.

SlySoft CloneCD nie jest już rozwijany.

Jak otworzyć plik DVD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DVD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DVD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DVD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DVD

Inne problemy z plikiem DVD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DVD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DVD:

  • plik DVD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DVD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DVD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik