• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DVC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DVC. Jeżeli chcesz otworzyć plik DVC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DVC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Dragon NaturallySpeaking Voice Command Format Nuance Communications

Co to jest plik DVC?

Plik używany przez Dragon NaturallySpeaking, program rozpoznawania mowy opracowany przez Nuance Communications. Zapisuje zbiór poleceń głosowych, które mogą być wypowiedziane przez użytkownika, a także skrypty uruchamiane po ich wydaniu.

Smoki NaturallySpeaking skrypty są napisane w zastrzeżonym języku. Mogą wykonać zestaw naciśnięć klawiszy lub uruchamiać niestandardowe akcje uruchamiające aplikacje, wybierać elementy interfejsu użytkownika, sterować myszą, produkować dźwięk i wykonywać inne operacje.

Global.Dvc - określa wszystkie polecenia głosowe, które mogą być wydane przez użytkownika.

Jak otworzyć plik DVC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DVC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DVC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DVC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DVC

Inne problemy z plikiem DVC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DVC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DVC:

  • plik DVC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DVC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DVC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik