• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DV. Jeżeli chcesz otworzyć plik DV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Digital Video Format N/A

Co to jest plik DV?

Nagrany plik wideo utworzony przez cyfrową kamerę wideo (DV). Zapisano do taśmy DV na aparacie i używa standardowego, surowego formatu wideo DV. Obsługiwane przez kilka programów do edycji wideo.

Rozszerzenie ".Dv" jest czasami używane w innych formatach wideo, takich jak QuickTime-DV lub DV-AVI. W takich przypadkach należy je otworzyć za pomocą odpowiednich programów.

Jak otworzyć plik DV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DV

Inne problemy z plikiem DV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DV:

  • plik DV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku DV
DV do AVI