• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DUCK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DUCK. Jeżeli chcesz otworzyć plik DUCK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DUCK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Cyberduck Bookmark Format Cyberduck

Co to jest plik DUCK?

Zakładka została utworzona przez Cyberduck, klienta open source FTP, SFTP i WebDAV. Zawiera ustawienia połączenia dla określonego serwera. Otwiera połączenie z odpowiednim serwerem po dwukrotnym kliknięciu.

Zakładki Cyberduck są zapisywane w formacie XML i zawierają adres serwera, ścieżkę katalogu, port, protokół i informacje logowania. Mogą zostać utworzone przez wybranie Bookmark & ​​rarr. Nowa zakładka w Cyberduck. Zakładki można również przeciągać do iz okna Zakładki.

W systemie Mac OS X zakładki Cyberduck są zapisywane w następującym folderze:

~ / Biblioteka / Wsparcie dla aplikacji / Cyberduck / Zakładki

Ostatnie połączenia są również zapisywane jako zakładki w następującym folderze:

~ / Biblioteka / Wsparcie dla aplikacji / Cyberduck / Historia

Jak otworzyć plik DUCK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DUCK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DUCK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DUCK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DUCK

Inne problemy z plikiem DUCK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DUCK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DUCK:

  • plik DUCK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DUCK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DUCK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik