• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DUC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DUC. Jeżeli chcesz otworzyć plik DUC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DUC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Action Replay Max DS Save Format Datel

Co to jest plik DUC?

Zapisana gra stworzona przez program Action Replay Max DS, urządzenie sprzętowe służące do stosowania kodów kody do konsoli Nintendo DS i DS Lite. Zapisane w akcji Powtarzanie zastrzeżonego formatu Max DS, ale można go przekształcić w tradycyjny plik .SAV i załadować emulatora Nintendo DS.

Strona internetowa Shunyweb może służyć do konwersji plików DUC na pliki SAV. Można również użyć programów max2sc.Exe i ARDStoSAV.Exe.

Jak otworzyć plik DUC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DUC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DUC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DUC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DUC

Inne problemy z plikiem DUC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DUC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DUC:

  • plik DUC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DUC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DUC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik